Tady je e-mail jen pro blog D-I-D-L-I-N-K-A-9-6@seznam.cz Piste !

Nové trendy kolekce pro období jaro / léto 2008

15. listopadu 2008 v 21:52 | ♥Didlinka 06♥ |  **Trendy**

Jaro s sebou přináší také nové trendy a je potřeba obohatit šatník, abyste byli opravdu módní. Podívejte se s námi na nejnovější kolekce, které nám přináší oblíbené značky.

Steilmann

Hlavní program kolekce dámské značky STEILMANN pro sezonu jaro / léto 2008 se opět dělí do několika tématických okruhů:
Retro Calling (Volání retra) - kontrasty, lesklé látky, geometrické tisky.
Flower Shop (Květinářství) - barvy země s výraznými akcenty, důraz na přírodní materiály.
Lemon Tree (Citronovník) - svěží kombinace bílé a zelených odstínů, propracované detaily.
Blue Motion (Modrý pohyb) - ležérní a mladistvý look s námořnickými proužky.

Stones

"Móda již není jen pojem životního stylu, nýbrž také nálada či pocit." Nová kolekce pánského oblečení značky STONES se prezentuje v sezoně jaro/léto 2008 pod názvem "Working Class Heroes". Kolekce je tentokrát stylizovaná do tematického rámce "Pocta tradičnímu naftařskému průmyslu". Snímky kolekce jsou proto zasazeny do působivého prostředí ropné rafinérie, mezi barely, hliníkové věže a ocelové schody. Plynulý přechod mezi městským stylem a neformálním oblečením se integruje do prostředí, které charakterizuje ocel, rez a mužná síla a zároveň klade vysoké nároky na inteligenci a sílu osobnosti.

Apanage

Značka APANAGE se v sezoně jaro / léto 2008 představuje hned ve dvou liniích: kromě základní řady také v nanejvýš elegantní a přitažlivé "dceřinné" kolekci, APANAGE FEMME (dále AF). Společná je oběma barevná škála: kromě stabilní černé a bílé také aktuální odstíny šedé a stříbřité, ze zemitých tónů vévodí velbloudí a cappuccino. Z materiálů se objevují úplety, lehké směsové materiály, v případě modelů AF také satén a šifon. Nejčastější kombinace je sukně (šaty) s různě dlouhým blejzrem. Nešetří se romantickým lemováním volány. Výjimkou není ani věčný a universální kalhotový kostým. V jedinečné formě se v AF prezentují šaty: s jemným, dokonale zpracovaným efektním detailem plizé nebo crashování. Fantazijní vzor je vedle ověřených florálních motivů nejvýraznější.

Emozioni

"Móda jako nálada či pocit". Nový purismus si pohrává s nesčetnými kombinacemi a rafinovanými detail a podtrhává výrazný mix sportovní a městské módy. Modely emozioni v sezoně jaro/léto 2008 maximálně zjednodušily své tvary, dodržují však precizní technologické know-how.

Kapalua

"Chceme stát oběma nohama na zemi, ale naši hlavu zvednout až do oblak." Móda ve znamení motýla symbolizuje extrémní variabilitu v kolekci KAPALUA pro jaro/léto 2008. Značka vytváří "městský koncept". Ženy rychle střídají své prostředí, milují rychlé kombinační možnosti a perfektně zvládají vhodnou volbu oblečení do práce i pro chvilky lenošení. Ležérní styl se prolíná s elegancí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama