Tady je e-mail jen pro blog D-I-D-L-I-N-K-A-9-6@seznam.cz Piste !

Stylový design osobních vah

15. listopadu 2008 v 21:53 | ♥Didlinka 06♥ |  **Rady**

Osobní váhy umí spoustu věcí. Nezměří vám jen počet kilogramů s přesností na gramy, navíc bývají vybaveny dalšími pokročilejšími funkcemi. Ruku v ruce s vybavením jde i design, který se pyšní dokonalým stylem, použitím moderních materiálů s následnou možností umístit váhy jako dekoraci téměř kdekoli v moderně zařízeném interiéru.

Novodobé a moderní osobní váhy nabízí digitální displej, který přesně ukáže vaši momentální váhu nejen v kilogramech, ale navíc přidá i dvě místa za desetinnou čárkou, přesnost je tedy znamenitá. Navíc kromě vážení je osobní váha schopna poskytnout informaci o procentuálním podílu vody a tuku ve vašem těle.

Můžete si tedy udělat představu o tom, jak jste na tom, zda jste v normě, či zda byste opravdu cvičení potřebovala a to nejen z důvodu snížení váhy, ale především proto, abyste vytrénovala svaly a tuk se alespoň částečně spálil a nahradily jej právě tolik žádané svaly. Právě ty totiž drží vaše tělo, modelují vaši postavu, a proto si zaslouží pravidelné trénování a posilování. Komfortní je možnost uložit údaje do paměti a později je použít k porovnání a vývoji vaší hmotnosti a objemu vody a tuku v těle.

Aby byla váha co nejpřesnější, je třeba zadat výšku vaši postavy, pohlaví a věk. Někdy vyžaduje více údajů, záleží na výrobci. Pak už jen vždy před samotným vážením zadáte vaše identifikační číslo či značku, váha vás identifikuje, zobrazí vaše zadané údaje a po zvážení se nový údaj uloží do paměti.

Kromě chytrých funkcí se váhy vyznačují i špičkovým designem. Samozřejmostí je použití moderních materiálů jako je tvrzené sklo a stříbrný kov, některé jsou barevné, jiné se vyrábějí v různých kombinacích zmíněných materiálů. Pokud se vám kov nebo sklo nehodí do bytu, jistě si vyberete například v nabídce imitace dřeva.

Váha své místo díky svému stylovému designu najde například v koupelně, v ložnici či v hale, tedy v místech, kde může být nepřetržitě na očích a stane se tak stylovým a zároveň hojně využívaným doplňkem.


lucys-blue.blog.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama